Dva měsíce ticha

Možná jste si všimli, možná ne, ale více jak dva měsíce se tady na webu nic nedělo. A je mi to vskutku líto. Dohnala mě práce a reálné povinnosti a nezbývaly síly na psaní a dokonce ani na moji oblíbenou kratochvíli, překládání komiksů. Naštěstí se kromě pár updatů v Dotě ani kolem Valve moc nestalo, takže doufám, že jste se beze mě obešli a znovu to rozjedeme. Asi pořád nebudu dávat dřívější dávku novinek a emocí, ale důležité věci zkusím pokrýt a budu rád, když to alespoň někomu pomůže.

PS: Dost věcí o Valve a jejich hrách (platí hlavně pro Dotu) můžete v češtině číst přímo na oficiálních stránkách, to je jedna z mých prací. Vždycky se to sem pokusím i pastnout, ale kdybyste tu někdy něco neviděli, možná jsem to napsal ofiko někde.

~SC

4 komentáře u „Dva měsíce ticha“

  1. Práce a povinnosti? Doufám, že máš na mysli refreshování fór a redditu 24/7 a čekání na první příspěvek oznamující vydání HL3. Protože jiné věci opravdu nemají nějak valný význam.

    1. Jj, za to mě platí. Už jsem to obchcal tak, že jsem si pořídil takovýho toho houpacího ptáka jak měl Homer a ten mi jen ťuká na F5.

  2. Len jediná otázka kedy môžeme očakávať TF2 komix (preklad) ? Veľmi sa naň teším a som rád že sa tu nájde niekto kto mi ho preloží lebo moja Angličtina je na nízkej úrovni. Odvádzaš dobrú prácu. :D

    1. Děkuji. Snad co nejdříve, teď renovuji komp, a pak se pustím do pokračování. Do dalšího dílu komiksu to stíhám!

Komentáře nejsou povoleny.