Ocenění Steam Awards

steam_awards_banner

Společně s podzimním výprodejem probíhá v obchodu služby Steam do 29. listopadu také první část ocenění Steam Awards, v níž je úkolem uživatelů nominovat své favority v celkem devíti různých kategoriích.

Další část proběhne v prosinci, kdy se budou z nominovaných kousků vybírat skuteční vítězové.

 

 

Instrukce


– Hlavní stránka ocenění se nachází ZDE
– Abyste nominovali hru na ocenění, vyhledejte ji v obchodu služby Steam, klikněte na „Nominovat tuto hru na ocenění“ a vyberte požadovanou kategorii
awards_ukazka

 

 

Kategorie


 

Název: Zkouška času
Popis: Toto ocenění je určeno pro hru, která Vám i dnes přijde stejně dobrá, jako když jste ji hráli poprvé. Ano, hrajete i nové hry, ale k této se vždy vrátíte.
Můj favorit: Ultimate Doom

 

Název: Nebrečím, jen mám něco v oku
Popis: Hry jsou o zábavě. Nicméně někdy jsou něčím víc a zažijete při nich něco, co jste nečekali. Toto ocenění je určeno pro hru, která Vás dostala na emocionální úrovni. Nepočítali jste s tím, že budete brečet. I tak k tomu ale došlo.
Můj favorit: Broforce

 

Název: Ještě 5 minut
Popis: Zítra vstáváte brzy. Potřebujete dát spánku alespoň pár hodin, a tak před zachumláním do peřin doděláte jednu poslední věc. Vážně jen jednu. A možná ještě jednu. Cože? To už jsou tři ráno? Toto ocenění je určeno pro hru, která Vás chytne a nepustí.
Můj favorit: Dota 2

 

Název: Ty kráááááááso!
Popis: Některé hry dokáží vytřít zrak. Možná to je nějakým dějovým zvratem. Nebo jste se zrovna vrátili od očního. Tak jako tak toto ocenění je určeno pro hru, která VÁS POSADILA NA ZADEK.
Můj favorit: Brütal Legend

 

Název: Záporák, který potřebuje obejmout
Popis: Někdo prostě potřebuje obejmout.
Můj favorit: Wolfenstein 3D

 

Název: Hra ve hře
Popis: Kinder vajíčka. Nugátové koblihy. A další desítky skvělých věcí, jež jsou naplněny dalšími skvělými věcmi. Toto ocenění s nimi souvisí a je určeno pro hru, ve které se ukrývá nejlepší minihra.
Můj favorit: FlatOut

 

Název: Tahle hra se mi líbila, než získala ocenění (aka Jsem hipster kategorie)
Popis: Tento titul neměl masivní reklamní kampaň, ale vy jste jej i tak objevili a zamilovali se do něj. Poté jste o něm řekli svým známým. Ti si jej také zamilovali. A nyní má možnost vyhrát prestižní ocenění určené pro hru, o které jste tutově věděli jako první!
Můj favorit: Bug Butcher

 

Název: Nejlépe použité hospodářské zvíře
Popis: Zvířátka jsou super a skoro každá hra je o stupeň lepší, když je zahrne. Nicméně toto ocenění je určeno specificky pro hru, která co nejlépe zahrnula hospodářská zvířata.
Můj favorit: Hotline Miami

 

Název: Nemůžeme myslet na vše
Popis: Nápadů na další kategorie ocenění máme spousty. Ale věříme, že Vy také, takže jsme se rozhodli Vám dát možnost se o ně podělit. Tuto kategorii si tak sami vymyslíte a sami v ní nominujete vybranou hru. Výše postavení členové komise (tedy komunity) poté návrhy projdou a na jejich základě vytvoří poslední ocenění.
Můj favorit: A Game In A Dire Need Of A Sequel – Half-Life 2: Episode 2

1 komentář u „Ocenění Steam Awards“

  1. Vdaka za preklad. A este steam okrem nominacii pridal aj odznaky za ne.

Komentáře nejsou povoleny.