Několik novinek z minulého týdne

news_2_7_16

Pár věcí, které se staly během minulého týdne a buď si nezasloužily speciální článek, nebo jsem se k němu nedostal. Konkrétně se v rychlosti podíváme na Steam pro Windows Phone, nadcházející propagační předměty pro TF2 (a velký update) a týmy kvalifikované na The International 2016.

PS: Stejně jako posledně, i nyní při psaní novinek z minulého týdne truchlím nad ztrátou celebrity, přičemž tentokrát jde o Buda Spencera. Snad na něj v nebi čeká ta slíbená bugina.

 

 

Steam pro Windows Phone


No vida, stačila trocha trpělivosti, několik let nadávání na Valve a mobilní aplikace služby Steam se dočkali i majitelé operačního systému Windows Phone (resp. 10ky se na mobilech jmenují Windows 10 Mobile, aby v tom nebyl bordel). Díky tomu tak budou moci další uživatelé využít mobilního autentifikátoru a zbavit se omezení obchodování. Aplikace je víceméně stejná jako jinde, takže nečekejte zázraky. Jo a stáhnete ji odtud.
steam_windows

 

 

Kde je update do TF2?


Ve čtvrtek 29.6.2016 byl údajně překonán rekord v nejdelší prodlevě mezi velkými updaty do TF2 a já tomu nemám problém věřit, protože mi přijde, že od Tough Break uplynuly tak dva roky. No dobře, tolik to není, ale updatové sucho už je ubíjející a když byl minulý víken oznámen poslední stress test kompetitivního režimu a v úterý zjištěno, že Valve má na svém kanálu nahraná čtyři skrytá videa v kategorii “Taunts”, všichni se začali těšit na update. Jenže ten minulý týden nepřišel. Místo něj byly oznámeny jen propagační předměty pro hru Disgaea. To by možná nebyl až takový problém, ale Valve má podle všeho příští týden dovolenou a taky mají v Americe Den nezávislosti, což znamená, že příští týden tu je šance, ale ne nijak velká.
disgaea

 

 

Konec kvalifikací na TI6


Sledovali jste otevřené a následně regionální kvalifikace na letošní The International? Tedy popravdě za sledování stála jen Evropa, protože třeba v Americe byly z nějakého důvodu do regionální kvalifikace pozvány jakési noob týmy – to bylo vtipné i smutné. Nicméně v Evropě se bojovalo do posledního dechu a Secretům se podařilo nejen projít otevřenou kvalifikací, ale také se umístit na prvním místě regionální kvalifikace. Nechci to zakřiknout, nicméně podle mě jim nutnost projít těmito kvalifkacemi notně pomohla, protože se sehráli. Tak uvidíme, jak si povedou na samotném TI. Jestli ho vyhrajou, tak to bude senzace desetiletí…

Evropská kvalifikace:
1. místo – Team Secret
2. místo – Alliance

Čínská kvalifikace:
1. místo – Wings Gaming
2. místo – Vici Gaming Reborn

Asijská kvalifikace:
1. místo – TNC Gaming
2. místo – Fnatic

Americká kvalifikace:
1. místo – Evil Geniuses
2. místo – Digital Chaos

+ se ještě bude hrát o dvě divoké karty
blog_ti6_teams_results

2 komentáře u „Několik novinek z minulého týdne“

Komentáře nejsou povoleny.