Letní výprodej ve službě Steam 2016

letni_vyprodej_ve_sluzbe_steam_2016

Uteklo to zase jako voda a jsou tu další velké slevy na Steamu, tentokrát nazvané Summer Picnic Sale, neboli Letní výprodej ve službě Steam 2016. Stojí za to?

Letní výprodej probíhá od 23.6.2016 do 4.7.2016 a seznam všech slev naleznete ZDE

PS: Kdybyste měli dotazy k nějakým dalším hrám, pište do komentářů nebo mně na Steamu, rád Vám poskytnu svůj názor.

 

 

Podobně jako u předchozích slev platí, že slevy budou pořád stejné, jen se na hlavní stránce obchodu budou střídat různé vybrané slevy

*A jelikož se to Valve rentuje, tak nečekejte, že se to v blízké době změní. K čemuž se i tak trochu váže můj komentář ke slevám, kdy jsem už opravdu zklamán – jelikož jsem na Steamu už nějaký pátek, mám na něm hromadu her. To však nic neměnilo na tom, že jsem se nechal zlákat nějakou extrémní slevou, i na něco, co bych si jinak nekoupil. To teď už neplatí a i když mám pár her vyhlídnutých, tak prostě nemám to pošťouchnutí k tomu si je koupit. Na druhou stranu je současná situace lepší pro “novější” uživatele, pro které jsou i tyhle slevy dobré (a neměnné, takže o nic nepřijdou). Podle toho, do jaké kategorie se řadíte, se Vám budou/nebudou líbit tyhle slevy. A i ty následující.

 

 

Co bych doporučil


PS: Ano, stejně jako u předešlých slev vás odkážu na předchozí články (zima | podzim | novoroční), slevy jsou zase hodně podobné (někde o něco lepší, jinde zase horší) a moje názory na hry se nemění, tady jen doplním něco málo, co jinde není nebo co se hodně změnilo.

 

Brütal Legend (2 eura)
– Jack Black, hromada božích metalových songů, prostředí vytažené z coverů metalových alb a Ozzy, co Vám tuní káru. A to celé za pár šupů. Dokonce jsem si nedávno vyprosil i půl stránky ve SCORE, abych to vyhypoval i tam. Úryvek:
“Už jen samotné intro a menu je tak nesmírně stylové, že mi radostí poskočilo srdíčko, ale to byl skutečně jen začátek. Když jsem totiž následně dostal do rukou bedňáka Eddieho (předobrazem mu byl právě JB), posadili mě tvůrci do hot rodu, ke zběsilé honičce mi pustili Back at the Funny Farm od Motörhead a já byl štěstím bez sebe, protože tohle byl přesně ten vstup do metalového fantasy světa, jaký jsem chtěl.”

 

Psychonauts (1 euro)
– A hned druhá legendární hra od Double Fine (teď už jsou neskutečně v háji, ale dřív to bývalo skvělé studio), v tomhle případě ještě ujetější než Brütal Legend. Asi mě budete nenávidět, až se dostanete do cirkusu, ale překousněte to, Psychonauti jsou gejzír skvělých nápadů.

 

Bully (2 eura)
– Co? Vy ještě pořád nemáte Bully? Tohle GTA ze střední dává vzpomenout na starý dobrý Rockstar a obecně je to hodně osvěžující věc. Plus si stojím za tím, že ta grafika je pořád dobrá.

 

Alice: Madness Returns (2,49 euro)
– Zapadlý klenot na Steamu. Svým způsobem je Alenka ujetá jako Psychonauti, ale dost možná Vám sedne víc. Vážně škoda, že se na tuhle hru zapomnělo. BTW, nejsem si jistý, ale možná budete potřebovat nějaké neofiko patche.

 

The Stanley Parable (2,39 euro)
– Dobrý walking simulator. Úlet, co? Ne, teď vážně, Stanley je krátká věc, ale za pár éček se u něj nasmějete a párkrát Vás možná i překvapí. Já se bavil skvěle.

 

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (21 euro)
– Jo, ukamenujte mě, není to MGS, to už víme všichni. Ale když se přenesete přes to, že to je nedůstojné zakončení série, tak je to výborná hra s otevřeným světem. A už dost klesla na ceně, takže za mě doporučení.

 

+ samozřejmě platí klasiky typu Hotline Miami, Beyond Good & Evil a další, které už jste doufám koupili i rodičům…

8 komentářů u „Letní výprodej ve službě Steam 2016“

 1. Také Worms díly pouze za pár eur (Armageddon pouze za 2+, další sou na tom podobně)

 2. Letos mě slevy dost zklamali. Když byli ještě bleskové slevy tak jsem se každý den na něco těšil … ale tohle je fakt nic moc.

 3. Já jsem tenhle formulář dostal už cca před 2 rokama a naházel sem tam fake údaje. Od té doby jsem o něm neslyšel až do teď. Tímto se chci také omluvit Josefovi Novákovi z Prahy za možný dopis ze Seattlu.

  1. Není to náhodou příbuzný Honzy Nováka, na kterýho házím já svoje fake údaje (když je potřeba)? To musí bejt povedená rodinka!

 4. Čau,
  měl bych otázku trochu mimo. Prodávám kartičky apod na trhu, protože už nevidím smysl ve zvyšování levelu. No nově na mě vyskočilo okno, že je povolené prodat jen 200 položek ročně.
  Jinak to vyžaduje další akci. Prá se, zda je uživatel Amík nebo osoba v USA žijící nebo ne, Když dám ne, tak to po mě chce vyplnit formulář, kde je bydliště, apod. Vyplňoval jste to někdo? Moc se mi nechce o sobě dávat steamu další údaje. A nevím za jakým účelem.

  1. Sem by se to nevešlo a na net to ještě v CZ nenahráli, ale můj překlad FAQu, ve kterym se o tom mluví.
   http://pastebin.com/ykC4CFtj (hlavně poslední odstavec)
   Bohužel jsem to ale ještě neřešil, nicméně základní info je takové, že to je z důvodu daní, proto po tobě chtějí citlivé údaje (pokud sej e bojíš zadat, že k tobě někdo přijde domu, tak to je blbost, tvoji adresu už stejně znají).
   Kdyžtak napiš na Steamu, můžeme to pořešit nebo společně napsat do Valve otázku přímo za tebe z tvojí pozice.

   1. Což kdyby šlo o reálné peníze, ale tady to tak ani není, protože je z toho jen virtuální měna, která jde uplatnit pouze u nich.
    Díky za info. Zítra si to pořádně v klidu přečtu.

Komentáře nejsou povoleny.