Patch z 21.4.2016 (CS:GO)
– Prime Account Matchmaking

csgo_patch

Oddělené experimentální vyhledávání zápasů, přesunutí Nuke místo Inferna do aktivní služby a nové graffiti na Mirage.

 

 

Prime Account Matchmaking


– Oddělené experimentální vyhledávání zápasů pro hráče s přiřazeným telefonním číslem
– Záměrem je pravděpodobně vyloučit šmouly z vyhledávání zápasů
– Oficiální popis:

V CS:GO nově začíná experiment, jehož cílem je zjistit, zda bude pro hráče lepší, když budou při vyhledávání zápasů spojováni s hráči, kteří mají ke svému CS:GO účtu také přiřazené své telefonní číslo.

Aby ses zapojil do experimentu, stačí ti povýšit svůj účet na “Prime”. To učiníš kliknutím na tlačítko “UPGRADE” níže (čímž bude telefonní číslo použité u tvého účtu služby Steam přiřazeno k CS:GO účtu, pokud je to možné).

Pokud máš vícero CS:GO účtů, povyš svůj oblíbený, jelikož s jedním číslem může povýšit pouze jediný účet.

Až dostatek hráčů povýší své účty na “Prime”, zahájíme samotný experiment s vyhledáváním zápasů pro Prime účty, díky čemuž budou tyto odlišené účty spojovány primárně mezi sebou.

Víc toho prozatím udělat nemůžeš, maximálně o experimentu můžeš říct svým přátelům.

 

– Dodatek:
1. Některá telefonní čísla (např. VOIP) nelze použít. Pokud vaše číslo nejde použít a hra vyhazuje chybu, budete muset ke svému účtu služby Steam přiřadit jiné číslo
2. Pro Prime účet nepotřebujete mít mobilní autentifikátor funkce Steam Guard
3. Experiment můžete v klidu ignorovat, veškerá klasická funkčnost vyhledávání se nijak nemění
prime_match

 

 

Další změny


– Mapa Nuke byla přesunuta do aktivní služby (Active Duty map group)
– Mapa Inferno byla přesunuta do zálohy (Reserve Duty map group)
– Byly upraveny grafy pro diváky: procento headshotů a statistiky peněz byly nahrazeny grafy “Celkem poškození uděleného granáty” a “Celkem oslepených nepřátel”
– Na Mirage bylo přidáno graffiti upomínající coldzerův quadrakill s AWP v zápase proti Liquid
coldzera_graffiti

6 komentářů u „Patch z 21.4.2016 (CS:GO)
– Prime Account Matchmaking“

  1. na cs:go keď som vyhľadával deathmatche tak my ich našlo do 12. sekúnd. Potom som si aktivoval primárny účet a vyhľadávalo ich 10 minút potom som účet deaktivoval ale stále mi ich dlho vyhľadáva . Čím to môže byť prosím poradte mi .

    1. Momentálně to jde jen tak, že se do bety zapojíš z druhého účtu se stejným telefonním číslem, a tím to “přehodíš”. Funguje ale jen jednou, max. 3 dny po přidání k prvnímu, pak už se musí čekat X týdnů.

  2. Dneska jsem chtěl změnit číslo u svojeho druhýho účtu, tak jsem zažádal o změnu, napsal potvrzovací kód co mi přišel v SMS na starý číslo a furt to psalo že se jedná o chybný kód -_-, dělá to někomu taky? (Ani potvrzení starýho čísla nefunguje)

    1. Čoveče poslední dobou mi píše dost lidí, že telefonní čísla a autentifikátor zlobí. Když jsi odebíral to telefonní číslo, zkusil jsi druhou možnost? Alias nezadat ten původní kód, ale nechat si poslat SMS na to číslo? Přiznám se, že nevím, jestli to takhle ještě dnes funguje, ale dřív to šlo. Kdyžtak mi napiš na Steamu a zkusíme to pořešit.

      1. Take mám problém s přihlášením píšu tam pořád správný kod a pořad mi to vyhazuje a to jsem ještě ani novou aktualizaci cska nestáhl

Komentáře nejsou povoleny.