Zimní slevy na Steamu (2015)

winter_seal_2015_banner

Byli jste celý rok hodní? Věřím tomu, že ne, takže právě proto tu jsou další velké slevy na Steamu. Abyste trpěli. Nebo alespoň vaše peněženka.

Zimní slevy na Steamu probíhají od 22.12.2015 do 4.1.2016 a jejich seznam naleznete ZDE.

PS: Doprovodný komiks “Perníkový polda a špína severního pólu” přeložím po větších kusech, takže vám dám vědět nějakým speciálním článkem

 

 

Jak už bude nyní zvykem asi při každých slevách, nejsou a nebudou žádné denní akce nebo speciální slevy, vše je o stejné procento zlevněno hned od začátku slev

 

 

Něco málo ke kartičkám


– Sběratelských karet Zimního výprodeje je celkem 11
– Jednu kartu můžete získat za dokončení svojí fronty her (Discovery Queue), přičemž frontu můžete projet třikrát denně
– Krom toho kartu dostanete také při vytvoření jiného odznaku (např. nějaké hry) nebo vždy za 10 utracených euro
– Z karet můžete vytvořit odznak, který má nekonečno úrovní a vždy vám dá nějakou kravinku, kterou si můžete upravit svůj profil
– Karty zmizí s koncem slev + jako takový hezký bonus ke komiksu je, že karty svou podobu odtajňují vždy po nové stránce komiksu
winter_2015_cards

 

 

Něco málo vybraných her


K mému nesmírnému zklamání jsou některé slevy na chlup stejné jako na podzim, takže si prosím projděte článek Podzimní slevy na Steamu (2015), kde jsem se i daným hrám vyjádřil, do tohoto článku vypíchnu zbylé nebo starší, ale s lepší slevou. Jen teda pomalu tyhle články začnou ztrácet na hodnotě. Snad Valve přehodnotí ty denní slevy, ať se máme taky na co těšit…

 

LISA (2,49 euro)
– Aneb pokud jste čekali na tohle 2D RPG, tak níž už to asi nepůjde. Na podzim bylo za 4 eura. Teď ušetříte navíc celé euro a půl!

 

South Park: The Stick of Truth (7,49 euro)
– South Park už někdy v létě padnul se základní cenou, takže slevy na něj už dávají smysl. Pokud se chcete pobavit a zahrát si skvělou hru, je South Park pro vás. A brzy bude další díl, na který už nemůžu dospat.

 

Talos Principle (5 euro)
– Ano, už kupuju, tentokrát vážně. Dokonce i pár kámošům, tohle je pěkná cena a skvělá hra.

 

Turok: Dinosaur Hunter (16 euro)
– To sice není ve slevě, protože to teď vyšlo, ale je to výborná HD verze klasické střlečky. Žádný odfláklý remake nebo já nevím co, ale poctivé převeení na nové systémy s několika úpravami. Plus když se to bude dobře prodávat, tak bude dvojka!

 

Star Wars: Republic Commando (3 eura)
– Když je teď ta Star Wars mánie, tak si udělejte radost a kupte si jednu z těch lepších SW her. Kotor/Empire at War/LEGO a tohle jsou jasné volby.

 

Wolf Among Us (5,74 eur)
– Telltale sice chrlí jednu hru za druhou poslední dobou, ale jen některé vyčnívají. Jmenovitě první série Walking Dead a vlk mezi námi. Za necelých 6 euro to je výborná koupě. Plus bude brzy druhá série, pokud se nemýlím.

 

Rogue Legacy (2,24 euro)
– Neptat a kupovat, vtipná, skvělá a ještě spousta superlativ. Přesně to popisuje rogue-like hru Rogue Legacy. Doporučuju, je to skvělé i to jen na 15 minut zapnout a zase od toho jít. Pokud vás to pustí.

 

Rollercoaster Tycoon 2 (2,79 euro)
– Co sem mám psát? Tohle si buď koupíte nebo už to máte a teď to reinstallujete… nebo líp, máte to furt nainstalované!

 

Black Hole (2,99 euro)
– Dobrá česká skákačka? Nevěřte a vyzkoušejte, za 3 eura to je skoro patriotická povinnost! A ten grafický styl je k sežrání.

 

 

+ co nekupovat


Undertale (7,99 euro)
– Strašně subjektivní věc, kterou za sebe nedoporučuju, je to nuda, šeď a tumblr. A ještě k tomu za 8 éček, to si kupte South Park a dostanete kvalitnější zábavu.

 

Cokoliv od Zenimaxu/Bethesdy
– Když někdo neumí, respektive nechce snížit základní cenu i po několika letech od vydání z 50 éček, tak si nezaslouží ani peníze, ani respekt. Mluvím pořád o Wolfenstein: New Order, který si momentálně nekupuju jen právě z tohoto důvodu. Teď je sice za 7,5 euro, což je solidní cena za tu hru, ale ti židi si to nezaslouží.

 

RAGE (5 euro)
– Jednou jsem se málem nechal zlákat, ale vy se nenechte, není to dobrá hra, i když bych si přál aby byla.

 

Shovel Knight (10 euro)
– Ach jo, já si tohle vážně chci koupit protože se mi to líbí, ale tvůrci tvrdohlavě furt sedí na takhle nízkých slevách. Tak snad příště no.

 

 

 

Přehlédl jsem nějakou zajímavou slevu? Opravte/doplňte mě v komentářích. Také se můžete podělit, čemu jste neodolali.

14 komentářů u „Zimní slevy na Steamu (2015)“

  1. G2A store …. tam se mi to vyplatilo. Za 400 Kč mám Wolfenstein: The New Order a Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY. Sice jsou tam velký poplatky ale pořád levnější než na Steamu.

Komentáře nejsou povoleny.