Patch z 15.12.2015 (CS:GO)

csgo_patch

Dnes se Valve na popud komunity rozhodlo vrátit do původního stavu (před 8.12.2015) chování střelby zbraní AK-47, M4A4 a M4A1-S a také pistolí. A také k tomu vydalo speciální článek.

 

 

Je to pár dní, co nám Valve nadělilo k Vánocům OP revolver R8 a změny pistolí a AK-47, M4A4 a M4A1-S. Zatímco revolver už svůj nerf dostal a už s ním nejde zabít na jednu ránu kamkoli a střílet při zneškodňování bomby, změna pušek vyvolala celkem velkou vlnu nevole a odezvy od Valve se jí dostalo až dnes.

 

O co vlastně šlo? Ve vánočním updatu se krom jiných nacházely tyto změny

– Byl navýšen recovery time (prodleva mezi výstřely potřebná pro “ustálení” a přesnější střelbu zbraně) u zbraní AK47, M4A4 a M4A1-S za účelem snížení vzdálenosti, na kterou se vyplatí “sprayování” (tedy souvislé držení tlačítka pro střelbu) oproti střelbě na dávky

– Byla navýšena nepřenost následujících zbraní při pohybu: Elites, Fiveseven, Glock, P2000, P250, Tec9, USP a CZ75a

 

Jenže první ze změn znamenala nejen zhoršení přesnosti při sprayování (protože při tom je doba mezi výstřely stejná, a tudíž se zbraň nemůže ustálit), ale také při střelbě v dávkách, které musely být po patchi s většími prodlevami, než byla spousta hráčů zvyklá. A proti tomu se hodně z nich ohradilo. Tak moc, že se Valve rozhodlo dnes obě výše uvedené změny odstranit a navrátit vše do stavu před 8.12.2015.

Dokonce k tomu vyšel i článek na oficiálním blogu, na kterém se Valve kaje, ale zároveň dodává, že na hlas komunity dbá víc než na cokoliv jiného. A to je dobře. Většinou.

 

2 komentáře u „Patch z 15.12.2015 (CS:GO)“

  1. Ještě hodit timer na 1:45/30 (Nebo aspoň pro Pro zápasy/majory) a bude to tip ťop

Komentáře nejsou povoleny.