Pro co hlasovat v Saxxy 2015 + soutěž

Saxxy_awards_2015

Hlasování pro letošní ceny Saxxy Awards je v plném proudu, tak si představíme pár videí, která si alespoň podle mě zaslouží paleček nahoru. Do komentářů kdyžtak pošlete další. Hlasování končí o půlnoci ze 16. na 17. listopadu.

+ jsem zase o rok starší, tak si dáme malou soutěž

 

 

Tank and The Train
– Vytvořil: Munchy
– Kategorie: Krátký film, komedie
- Hlasujte ZDE
“Můj letošní vítěz. Je to krátké, je to vtipné, co víc chtít.”

 

 

Gambler
– Vytvořil Hrorek a další
– Kategorie: Dlouhý film
- Hlasujte ZDE
“Překvapivě dobrý dlouhý filmeček, body za skvělé zpracování a obecně za nápad.”

 

 

Turbulence
– Vytvořil Dunkle a další
– Kategorie: Dlouhý film
- Hlasujte ZDE
“Výborný filmeček, který ale nestihl být dokončen, takže je v něm spousta věcí uspěchaných. Mít na tohle tvůrci víc času, tak je to jasný vítěz.”

 

 

A Dangerous Photoshoot
– Vytvořil Callegos-Y a další
– Kategorie: Akce
- Hlasujte ZDE
“Unikátní zasazení, dobré zpracování, ale něco tomu chybí. Nedokážu říct, co přesně, asi bych si k tomu představoval nějaký úvod nebo něco.”

 

 

No Time to Waste
– Vytvořil Ferhod
– Kategorie: Akce, komedie
- Hlasujte ZDE
“Videa, ve kterých se ‘zastavil čas’ dělá každý druhý, protože se tam nemusí animovat, ale jen málokdo to udělá takhle s grácií, z dobré málo známé hry a celkem vtipně. PS: Bonusová mini-soutěž za pusu, napište mi na Steamu jedno další skvělé video se zastaveným časem. Nápovědou vám budiž ‘Bůh ochraňuj královnu’.”

 

 

Telegrafická zmínka: Alley Brawl a Rise and Shine. Jedno dobře provedené, ale obecně o ničem, druhé špatně provedené, ale se zajímavým nápadem, že nepoznáte, které je které.

 

 

 

Soutěž


– Hned na začátek varuju, že to nebude dneska nic extra, obří vánoční soutěž začne do dvou týdnů (už mám skoro připraveno!), takže tam ukojíte svoje touhy po drahých itemech, dneska si zahrajeme o vousy Mistaken Movember pro Soldiera. Protože je listopad. Haha. Taky možná přihodím nějaký smajlíky na Steamu nebo pozadí.
– Stačí, abyste zaregistrovaní a přihlášení napsali komentář s odkazem na svůj Steam účet. Klidně do komentáře napište i něco jiného (třeba odkaz na dobré video, které jsem přehlédl) nebo přidejte obrázek, je to jedno.
Vítězem se stal 9. komentář, tedy Mr. Potato!
– Nějaké otázky?
Mistaken_Movember

26 komentářů u „Pro co hlasovat v Saxxy 2015 + soutěž“

Komentáře nejsou povoleny.