Workshop Arkham Knight Contest (TF2)

aktf2contest

Pamatujete na loňskou soutěž komunitou vytvořených propagačních předmětů pro Laru Croft? Tak letos rozsviťte reflektory a přivolejte Batmana.

 

 

O co jde


Valve očividně soutěže komunitou vytvořených propagačních předmětů hodlá pořádat každý rok a letos došlo na Batmana, konkrétně hru Batman: Akrham Knight, která nezažila na PC úplně nejlepší start, tak se asi Warner Bros rozhodli zkusit podpořit “druhé” vydání hry několika promo předměty. Uvidíme, jak to dopadne, komunitním tvůrcům je k dispozici celé univerzum her Batman: Arkham (Arkham Knight, Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Origins a Arkham Origins Blackgate Deluxe), jež sice skýtá spoustu zajímavých možností, ale zároveň vylučuje 60kového Batmana a Nolanova Batmana (;_;).

 

 

Pravidla soutěže


– Soutěž probíhá od 28. října do 16. listopadu 2015, kdy Valve vybere 3 vítězné předměty, které získají všichni vlastníci hry Batman: Arkham Knight
– Vítězové budou vyhlášeni nejpozději 7. prosince a stejně jako u Lary není vyloučeno, že vítězů nebude více. Avšak pouze první tři budou jako propagační předměty, zbylé bude možné zakoupit v herním obchodu
– Tvůrci vítězných předmětů získají na Steamu spoustu her od Warner Bros
– Předměty musí být nahrány do Workshopu a tvůrci mohou nahrát více předmětů, každý pod tagem “Batman” a maximálně s jedním spoluautorem (tzn. 2 lidé na jeden předmět)
– Kompletní pravidla v angličtině ZDE

 

 

Tak co vy na to? Co z Batmana byste rádi viděli v TF2? Scouta jako Catwoman? Engineera jako Penguina? Heavyho jako Banea? Medica jako CIA?