The International 2015 –
3. den hlavní události

ti5_main_day3

Při třetím dni hlavní události letošního TI jsme se stali svědky jedněch z nejnapínavějších a nejlépe zahraných her celého šampionátu. Taky jsem se díky Kaci dozvěděl, proč v Dotě prohrávám. Svým úsměvem od ucha k uchu a pytlíkem bonbónů nalákala k rozhovoru devítiletou Crystal Maiden, která prý hraje s tatínkem a krom CM má ráda Bloodseekera a Banea. Kaci si asi myslela, že konečně našla rovnocenného soupeře, ale dokonce i ta holčička měla víc rozumu. Nakonec jí však ta čarodějnice přinutila k pózování, které ale ani její otec neviděl, protože měl ruku naraženou na čele. Krom toho Kaci při lovu narazila na CM v podání jakéhosi transvestity a nejlepší cosplay Faceless Voida ever.

Dnes nezapomeňte sledovat zápas hvězd.

Šampionát The International 2015 sledujte na oficiálních stránkách

 

 

Virtus Pro vs. compLexity Gaming (2:1)záznam

Klucí s pumou v erbu si první hru rozehráli výborně, ale pak zapomněli dávat pozor a skvěle zahraný Wisp od coL umožnil comeback Gyrocoptera a Bristlebacka. Ve druhé hře se coL vezli na vlně radosti z předchozí hry, vzali Chena a Broodmother, ale jejich hlavní carry Anti-Mage neměl pořádný farm, takže ho předběhla dokonce i Lina a hlavně Silencer, aka “niché” pick VP, jak se to psalo před zápasem. VP tedy srovnali a ve třetí hře si podrželi vítězství. Občas se jejich pevná ruka zachvěla, ale nic z toho pro coL nebylo.

CompLexity tak jedou domů, zatímco VP si to rozdá s týmem Secret.

 

Team Secret vs. Invictus Gaming (2:1)záznam

Secret už se rozhodli nenechat nic náhodě a po prohře s EHOME se dali do kupy, RTZ zase jel svého SF, kdy měl bambilion last hitů a společně s ostatními kontroloval celou mapu, zatlačili až na kasárny, vybudovali si náskok kolem 30 000 zlaťáků… a pak se to zvrhlo tak neskutečně moc. Burning z iG si totiž vzal AM. Nic spešl, ale když Secret chtěli už na high ground, zapnul svůj čínský šestý smysl a PERFEKTNÍ, skutečně perfektní hrou otočil obří náskok Secret, koupil si Rapeir a dokončil pro iG vítězně snad nejhezčí a nejnapínavější hru celého TI. Jenže kdo by si myslel, že se z toho Secret zhroutí, mýlil by se. Ve druhé hře nenechali nic náhodě, vybrali skvěle padnoucí hrdiny, RTZ si vzal Lunu, s4 Maria, Kuro otravného BH a iG, tentokrát se SF, si ani neškrtli. Ve třetí hře už šlo o vše. Draft byl tentokrát vyrovnanější a Kurovy moc nešel BH, ale Puppey se Shadow Shamanem a RTZ s Lunou si s tím starosti vůbec nedělali. IG se mohli snažit jak chtěli, bylo jim to prd platné.

Invictus Gaming tak odjíždí domů a Chuan možná nedostane pár dní najíst.

 

LGD vs CDEC (0:2)záznam

LGD, kteří šampionátem prosvištěli až překvapivě dobře narazili na CDEC. To se nezdálo jako problém, asi po zhlédnutí úspěchu RTZho vzali Lunu a SF, jenže jim farmaření nešlo tak od ruky jako Phantom Lancerovi na druhé straně řeky. Ten ve spojení s Dark Seerovým vysavačem a stunem od Liny zajistil jasnou převahu. A tu si CDEC udržel i ve druhé hře, kde k PL, Lině a Seerovi přibrali Storm Spirita. Ten byl zahrán téměř bezchybně a neumožnil LGD ani ťuk.

LGD se tak propadli do skupiny poražených, kde narazí buď na VP nebo Secrekt.

 

EG vs. EHOME (2:1)záznam

Fear se nebojácně (takový pěkný paradox) pustil do Anti-Mage, ale podruhé za jeden den došlo na skvělého Storm Spirita. Ten v podání EHOME hledal párty po celé mapě a EG se s tím nedokázali vypořádat. Odradit se tím ale nenechali a v druhé hře dali sumaiLovi jeho Ember Spirita, Fear si vzal Bloodcyku a třešničkou na dortu byli Techies. Není k tomu ani moc co psát, za řevu “USA USA USA” z publika byla z Feara červená šmouha na mapě, která společně s Emberem likvidovala vše, co jí přišlo do cesty. A sumaiL, ten klouček z Indie, se na třetí hru asi napil z Gangy nebo co. Protože takovou Windranger jste neviděli. EHOME se nestačili divit a byli převálcováni americkou mašinérií.

 

pavouk_po3dni
Pavouk po 3. dni hlavní události

 

1 komentář u „The International 2015 –
3. den hlavní události“

Komentáře nejsou povoleny.