ESL One Cologne 2015 – den 2.

Esl_one_cologne_2015_day2

I druhý den (pátek 21.8.2015) šampionátu ESL One Cologne 2015 přinesl během vyřazovacích zápasů nekolik překvapení. Pojďme se za nimi společně ohlédnout.

Šampionát sledujte na oficiálních stránkách a dnes si nenechte ujít čtvrfinálové souboje

PS: Pokud vás zajímají podrobnosti o tipovací soutěži šampionátu ESL One Cologne 2015, která probíhá přímo ve hře, zamiřte do tohoto článku

 

 

Skupina E


 

Counter Logic Gaming vs. eBettle (záznam)
eBettle převedli na mapě Mirage celkem překvapivě skvělý výkon a své soupeře hlavně v druhé polovině řádně potrápili. Jejich snažení se však nakonec ukázalo jako marné a CLG těsně zvítězili 16:14.

 

Natus Vincere vs. Counter Logic Gaming (záznam)
NaVi i CLG předvedli na mapě Cobblestone skvělý zápas. V první polovině měli CLG na straně Teroristů mírně navrch a své soupeře přestříleli 9 ku 6ti. V druhé polovině jim však začali NaVi činit potíže a hlavně v závěru byl zápas velice napínavý. Oba týmy se vzájemně dorovnávaly a až v závěrečném kole rozhodl o výhře týmu NaVi špatný stav financí na straně CLG. K prodloužení tedy nedošlo a ze skupiny E postupuje s výsledkem 16:14 tým Natus Vincere.

 

day2_1

 

Skupina F


 

Team Kinguin vs. Team Immunity (záznam)
Souboj těchto týmů na Dust 2 byl jako u ostatních her velice vyrovnaný. V první polovině se sice zdálo, že iM na straně Counter-Teroristů mají navrch a výsledkem 9:6 v poločase to částečně byla pravda. V druhé polovině hry však štěstí hráče týmu Immunity opustilo. Více střel ve skoku bez zamíření s AWP už jsme se nedočkali a tým Kinguin tedy nakonec těsně zvítězil 16:13.

 

Team Kinguin vs. Cloud 9 (záznam)
I podruhé hrál tým Kinguin o postup do čtvrtfinále na mapě Dust 2, a jejich protivníci, hráči C9, měli opět nad Teroristy navrch s opakovaným výsledkem 6:9. I napodruhé se však naklonilo štěstí na stranu týmu Kinguin a ti si tak druhou výhrou 16:13 na Dustu 2 zajistili postup do čtvrtfinále.

 

day2_2

 

Skupina G


 

Renegades vs. Titan (záznam)
V tomto zápase na mapě Mirage se australští Renegades ukázali silnější než kdejaký titán a jejich protivníkům vítězství vždy o kousek uniklo. V první polovině hry získali Titan na straně Teroristů průměrných 6 kol a ani ve druhé polovině na týmovou hru RNG nestačili a do dalšího boje o postup šli Renegades s výhrou a nastavením monitorů 16:9.

 

Ninjas in Pyjamas vs. Renegades (záznam)
V následujícím souboji o postup do čtvrtfinále se však RNG museli začínajíc na straně Teroristů na Infernu postavit silnému týmu NiP. Ninjas in Pyjamas zvolili proti tabulkově slabšímu týmu poměrně agresivní taktiku, která se jim vyplatila. Renegades měli problém dostat se k větší šanci a první polovinu prohráli 12:3. Ani v druhé části zápasu však RNG a neměli šanci a NiP postupují do čtvrtfinále snadnou výhrou 16:5.

 

day2_3

 

Skupina H


 

FlipSid3 Tactics vs. Mousesports (záznam)
Závěr druhého dne se odehrál na mapě Cobblestone a F3 s mouz se ukázali jako rovnocenní soupeři. Zápas byl po celou dobu velice vyrovnaný a rozhodně bylo na co se dívat. Obě poloviny však Flipside vyhráli o jediné kolo a poslali tým Mousesports domů těsným vítězstvím 16:14.

 

Luminosity Gaming vs. FlipSid3 Tactics (záznam)
Hráči z týmu Flipside si dlouho neodpočinuli a opět se na mapě Cobblestone pustili do boje. Bylo to opět velmi napínavé, a přestože první polovinu za Teroristy prohráli F3 9:3, po výměně stran smazali náskok Luminosity a stav zápasu byl nerozhodně 15-15. Došlo tedy na prodloužení, ve kterém zvolili Luminosity opět na straně Counter-Teroristů o něco agresivnější taktiku, která se nakonec vyplatila. Posledním týmem postupujícím do čtvrtfinále se tedy stal výhrou 22:18 tým Luminosity.

 

day2_4