Nejlepší Workshop předměty: epizoda 6

best_workshop_steampunks_1

Nejlepší Workshop předměty pošesté, tentokrát s podtitulem “píseň ledu a ohně”. Tedy alespoň v Dotě. V TF2 si dáme například klasický set pro Pyra, Millerův set pro Medica a zhodnotím tři komunitní mapy, které jsme hráli v pátek. No a v CS:GO probudíme runy a navštívíme Sibiř.

PS: Další část velkého komiksu do TF2 není bohužel tak hotová, jak se mohlo z nedávno ukázaného obrázku zdát. Čekat ji prý máme nejprve za měsíc až dva. A to není vše. Jay Pinkerton (stará se o příběh komiksů a asi i celého TF2) také na Twitteru řekl, že slečna Paulingová je lesba. Aneb děsně progresivní odhalení, které je ale totálně zcestné a přišlo zčistajasna. Proč nemůže být prostě asexuální, protože na tyhle věci nemá přes všechnu práci čas (nebo to tvůrci vůbec nemuseli rozebírat)… Jo a jeden další nový obrázek z komiksu.

 

OBSAH

 

TEAM FORTRESS 2


 

Classic Arsonist
– Vytvořil CoreVixen
– Set pro Pyra inspirovaný TFC
Classic_arsonist

 

Doctor Without Borders
– Vytvořil Jetstream Sam, SedimentarySocks
– Set pro Medica inspirovaný Kazem Millerem z MGS
+ Kdo jako první do komentářů napíše, na co je parodií název setu (ale podrobněji rozepsat, nápověd máte dost), dostane Refined nebo něco
Doctor_without_borders

 

Bushman’s Essentials
– Vytvořil boomsta, matt, Metabolic
– Set pro Snipera
Bushmans_essentials

 

KOTH_Suijin
– Vytvořil E-Arkham, Freyja
– Mapa typu koth, v jejímž středu se nachází velká pagoda
– Mapa je po vzhledové stránce vskutku moc pěkná, ale hratelnost trochu pokulhává. Nevím, čemu to přisuzovat, ale prostě mě tenhle koth nebavil a některé části mapy jsou celkem zbytečné (druhá pagoda po straně)
KOTH_Suijin

 

CP_Glassworks
– Vytvořil Crash, Freyja
– Klasická mapa s 5 kontrolními body
– Tohle je hned jiná. Odladěná mapa, která mi stylem hry připomíná Badlands
CP_Glassworks

 

CP_Snowplow
– Vytvořil YM, Fr0z3nR a další
– Mapa, která měla být přidána v aktualizaci End of the Line, ale podle Valve byla moc složitá. Znovu opakuji, že to není pravda, Snowplow je prostě jen jiná mapa. Stačí však jedno kolo a už jste doma
CP_Snowplow

 

 

 

DOTA 2


 

Vestiments of the Blood Rite
– Vytvořil CTaKaH_MoJIoKa, kungfupanda.panda, jijiacer, XSiS| ATL
– Set pro Bloodseekera
Vestiments_of_the_blood_rite

 

Keening Garbs
– Vytvořil Fewes, buntcake
– Set pro Death Prophet
Keening_garbs

 

Master of The Fire Mountain
– Vytvořil CTaKaH_MoJIoKa, kungfupanda.panda, роскoмнадзор
– Set pro Ember Spirita
Master_of_the_fire_mountain

 

Barrier Rogue
– Vytvořil Puffin, Horse Strangler, Ўuri
– Set pro Tuska
Barrier_rogue

 

Balíček hlasatelů Rick and Morty
– Vytvořil adultswimgames
– Balíček obyčejného hlasatele a hlasatele mega-killů v podání Ricka a Mortyho ze stejnojmenného, výborného animovaného seriálu
Rick_and_morty_announcer_pack

 

 

 

CS:GO


 

AK-47 | Rune Awakening
– Vytvořil imbades, bee
Ak47_rune_awakening

 

Galil AR | Red Alert
– Vytvořil ShArk
Galil_red_alert

 

M4A1 | Gentle
– Vytvořil mad
M4A1_gentle

 

M9 BAYONET | Haunted
– Vytvořil Moonfigther
M9_bayonet_haunted

 

Negev | Jungle Rebel
– Vytvořil SjiZzZLe
Negev_jungle_rebel

 

UMP-45 | Slayer
– Vytvořil Algis
UMP45_slayer

 

USP-S | Invasion
– Vytvořil noddy
USPS_Invasion

 

Samolepka Retake Expert
– Vytvořil *stream071
Sticker_retake_expert

 

Samolepka Siberia (známka)
– Vytvořil Hiubert
Sticker_siberia_stamp

 

8 komentářů u „Nejlepší Workshop předměty: epizoda 6“

 1. Set pravděpodobně paroduje název neziskové organizace Doctors Without Borders, česky Lékaři bez hranic, jež se zaměřuje na poskytování zdravotní péče obětem válečných konfliktů, přírodních katastrof, či epidemií. Organizace byla založena v roce 1971 skupinou francouzských lékařů a novinářů v reakci na nigerijskou občanskou válku. Ve světě je známa pod francouzskou zkratkou “MSF”. Lékaři bez hranic pak v roce 1999 získali Nobelovu cenu míru za zásluhy v oblasti poskytování zdravotní péče.

  1. Mas pravdu. Ac jsem tedy jako odpoved chtel, ze jde o parodii na Militaires Sans Frontieres (Soldiers Without Borders) z Metal Gearu (kterym je ten set inspirovan), vic jsem to nespecifikoval, takze moje blbost. Tak si me pridej na Steamu a ja ti neco dam.

  1. Protože to je kravina a nesnáším ten momentální trend v tom, že každá druhá postava ve hrách musí být žena (to není problém samosebou, jen že teď to vypadá děsně nuceně) nebo aspoň transgender/gay, aby se vývojáři zavděčili hulákajícím feministkám a podobným individuím. A Paulingová už prostě měla důvod. Pracuje 364 dní v roce, na lásku a podobný blbosti nemá čas. Třeba by časem pookřála a dala Scoutovi šanci nebo něco, ale určitě tohle nejde odfláknout tím, že je teplá a basta…

   1. Tak ona je tepla a vo videu bola so scautom. Somarina. Co to tam zase v tom valve riesia preboha.

   2. Naprosto s tebou souhlasím SC! Takhle odfláknutý děj bych nanejvýš čekal od nějaký rádoby propagandy, ale nikdy ne od TF2! Asi dělám unáhlený závěry, ale třeba to plácnul jenom tak, aby mu dali na chvíli pokoj od neustálých dotazů, noo… třeba se to může ještě nějak vyvrbit (to je ta méně pravděpodobná možnost :\). Nicméně, Valve je prostě Valve a navíc se mi zdá rok od roku horší. Jako by nestačilo, že nevydali cp_snowplow, ne! Oni ještě teď musí takhle odfláknout dějovou linii TF2 komixu. Jestli to takhle půjde dál, mám docela strach o Half Life 3 a to jsem fanda jen docela krátce. Nicméně se mi čím dál tím víc začíná vybavovat taková pěkná písnička :)

Komentáře nejsou povoleny.