kf2_cz_banner

Killing Floor 2 čeština

Už Vás nebaví zabíjet podlahy v angličtině? V tom případě mám dobrou zprávu, přeložil jsem hru Killing Floor 2 do češtiny. Zatím ne oficiálně a s pár kompromisy, ale to se ještě vylepší!

PS: Moje dojmy z betaverze Killing Floor 2

 

Perex nelže, pokud si chcete nedávno vydanou zombie střílečku Killing Floor 2 užít v češtině, máte k tomu nyní příležitost. Nebudu to tedy dál prodlužovat.

 

ČEŠTINA JE OFICIÁLNĚ DOSTUPNÁ VE HŘE!

NICMÉNĚ JE TĚŽCE NEAKTUÁLNÍ A VÝVOJÁŘI ODMÍTAJÍ KOMUNIKOVAT (PROSINEC 2016). JE MI TO VÁŽNĚ LÍTO.

 

Killing Floor 2 čeština


 

Základní informace


Češtinu si můžete stáhnout ZDE*

Čeština je aktuální pro verzi hry vydanou (resp. aktualizovanou; číslo verze je 636402) 26.5.2015 a její poslední revize proběhla 6.6.2015 !!Tato verze je zastaralá, ve hře se nacházo oficiální, aktualizovaný překlad!!

Čeština bude aktualizována vždy co nejdříve po aktualizaci samotné hry. Prozatím bude aktualizacemi hry instalace čeština trochu ztížená (viz níže), avšak snad se do času podaří češtinu protlačit jako oficiální jazyk hry, což vše výrazně zjednoduší

Pro informace o aktualizacích češtiny sledujte tento web (můžete i pomocí Facebooku/Twitteru/Steamu), abyste vždy měli nejnovější verzi lokalizace

Překlad zajistil: Jindřich “SC” Pospíšil
Korektury provedl: Benetti32
Na betatestování češtiny se podíleli: SC, benetti32, LemmyKillmaster a [ZDE MŮŽE BÝT VAŠE JMÉNO – viz níže]

 

Doplňující informace


Pokud se češtinu rozhodnete distribuovat dál, klidně tak dělejte, ale nezapomeňte uvést původní tvůrce a odkažte prosím své přátele/další lidi zpět sem/ke mně, aby se čeština mohla rozvíjet pomocí dalších návrhů

Čeština momentálně trpí jedním velkým problémem, který je ale z mojí strany neřešitelný, nicméně už jsem kontaktoval vývojáře. Mluvím o menu obchodníka, kde je sice tlačítko pro KOUPIT/PRODAT přes půlku obrazovky, ale část použitelná pro text je nesmírně malá, kvůli čemuž tam nejde skoro nic vepsat (to samé DOPLNIT vpravo)
neveslo_se

 

Jak nainstalovat


1. Výše si stáhněte .rar soubor s češtinou hry Killing Floor 2
2. Obsah souboru rozbalte do složky C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\killingfloor2\KFGame\Localization\INT (tato cesta se může lišit, vždy však hledejte složku INT)
3. Spusťte hru Killing Floor 2 v angličtině, která však už bude přepsána češtinou

A to je vše. Tímto procesem však přemažete původní angličtinu hry, takže si jí nezapomeňte nejprve zazálohovat

Instalaci češtiny je prozatím nutné provést vždy po aktualizaci hry, jelikož aktualizace hry do složky INT dá nové anglické soubory

 

Kam hlásit chyby/návrhy


Pokud v češtině objevíte chybu či Vás napadne nějaký zajímavý návrh na její vylepšení, kontaktujte mě prosím pomocí e-mailu na adrese steampunks.info@gmail.com nebo si mě přidejte na Steamu – http://steamcommunity.com/id/jindrich

Nejužitečnější návrhy a nejzdatnější lovci chyb (ale těch snad moc nebude, snažím se, seč to jde) budou připsáni jako přispěvatelé češtiny zde na této stránce

 

Obrázky


title_screennastaveni_grafikybio_porucikschopnostiwave_incomingend_screen

 

* Pokud by Vám náhodou nefungoval odkaz/něco jiného bylo pokaženého, pište do komentářů nebo přímo mně

 

13 komentářů u „Killing Floor 2 čeština“

 1. Tak jak to vypadá s tou češtinou? Koukám že je kolem toho delší dobu nějaké ticho. Bude, nebude?

  1. Čeština je, jen Tripwire ji furt nepřidali. A ani jsme oficiálně furt nedostali nové stringy (to s tím versus módem). Na tu lokalizaci prostě a jasně prdí a já s tím bohužel nic neudělám.

   1. Tak update, čeština je nyní ve hře a dostali jsme nové stringy (ty tam tedy zatím nejsou)!

    1. Tak děkuji za informaci a zároveň za vaši práci na překladu. Konečně se něco děje a snad to bude do budoucna fungovat i dále.

 2. …zdravim cestina nefunguje na verziu Kf2 ktora je prave trz namiesto toho mi na kazodom servery pise INTengine?! a mozem hrat len Offline diky za posrate KF2

  1. Nemáš zač. Ještě jedna rada zdarma, v článku píšu, aby sis eng zazálohoval. Přesně pro podobný případy. Takže teď ověř integritu herních souborů a mělo by to vrátit eng.

   Čeština bude oficiálně přidána snad už vážně brzy. Tripwire jsou banda lemplů, výjimečně za to nemůžu já, ale přesto se omlouvám.

 3. zdravim jak to vypada s cestinou? posledne sem ji stahoval to uz je nejaky patek a tet jsou do hry dane dalsi 3 perky mapy atd.. bude i na to cestina ci mam jeste pockat:)

  1. Ano, jak jsem zmínil v článku i v komentářích, všechny nové věci jsou již přeloženy, ale bohužel je překlad v jiném formátu, takže ho nemůžu distribuovat tady přes stránku a musí se počkat na oficiální přidání. Takže tě poprosím o strpení, snad už to nebude dlouho trvat.

  1. Palec hore za preklad. Hlavne ho udrzat aktualny. Pokial sa podari ho spravit oficialny…bude naozaj super!

   1. Už je to v pohybu, překlad byl znovu celý překontrolován/doplněn a čeká se na jeho přidání do hry. Bohužel už ho nepřekládám v tom formátu jako dřív, takže to nemůžu vydat tady na webu/jinde, což mě mrzí. Tak snad to Tripwire nebude trvat moc dlouho.

Komentáře nejsou povoleny.