Patch z 16.3.2015 (Dota2)

dota2_patchDva turnaje a přiblížení data portu Doty 2 na engine Source 2

 

 

Začneme tím zajímavějším, k patchi bylo připsáno:

“Pokud pracujete na předmětu, který se chystáte publikovat ve Workshopu (platí pro herní i merchandise předměty), a který chcete, aby byl vydán/bylo rozhodnuto o jeho vydání před koncem srpna, publikujte jej nejpozději do 26. května 2015.

Krom toho stále probíhá o Vánocích zmíněná obměna procesu přidávání částic/částicových efektů k předmětům, a tak Vás prosíme, abyste se vyhnuli používání vlastních částicových efektů. Závěrem bychom ještě chtěli upozornit, že předměty násilnějšího vzezření či například se všemožnými lebkami, by měly obsahovat i nenásilné verze (včetně načítacích obrazovek), a to hned při publikování do Workshopu.”

 

Z toho si lze vydedukovat (avšak ve skutečnosti to může být nakonec úplně jinak), že port na engine Source 2, který se pro hru Dota 2 chystá, a který prý výrazně usnadní (a změní) přidávání předmětů do Workshopu, by mohl vyjít někdy po 26. květnu. Vzhledem k tomu, že tou dobou se konají kvalifikace na The International 2015, je možné, že ukázka/vydání portu bude zlatým hřebem šampionátu. Jako minulý rok Techies.

 

 

Nové turnaje/ligy

Balíček TEvent Dota 2 – 2. sezóna
– Obsahuje vstupenku a set Gatekeeper pro Warlocka (set lze také nalézt při hraní)

TEvent_Dota_2_Season_2_TicketGatekeeper

 

AEL – březen 2015
AEL_March_2015

 

 

Další změny

– Následující truhly lze nově získat z předmětu Treasure Redemption Token (a starého klíče k truhlám, který lze přeměnit na libovolnou truhlu nevyžadující klíč): Treasure of the Spring Blossom, Treasure of the Ram’s Renewal, Treasure of the Hallowed Lands, Treasure of the Nested Cache a Treasure of the Summit’s Peak