Modifikace Half-Life 2: Update

hl2_update

Máte chuť na Half-Life 2, ale jste příliš rozmazlení a grafika z roku 2004 Vám nevoní? Tak (nejen) pro Vás je tu modifikace Half-Life 2: Update, která jednu z nejlepších her všech dob posouvá na současnou verzi Source enginu a opravuje spoustu chyb.

 

Half-Life 2: Update je bezplatná modifikace pro hru Half-Life 2 (tzn. musíte vlastnit hru Half-Life 2 ve službě Steam), kterou bude možné od 27.3.2015 stáhnout přímo přes Steam.

Jak již bylo řečeno, jedná se o modifikaci vzhledu hry. Ten se, dle mě, i v původní verzi drží i dnes, ale někomu se to zdát nemusí. Třeba lidem používajícím Fake Factory mód. Ten je však, na rozdíl od HL2: Update, otřesný, protože mění celé části map, brutálně překopává vzhled postav a přidává zbytečně moc mostů a kapradí. Takže pokud si chcete zahrát ten starý dobrý Half-Life 2 jen v o trochu lepší grafice, je pro Vás mód Update to pravé. Vylepšuje totiž částicové efekty (přidává například lepší mlhu), stíny, světla a vodu obecně. Přesvědčte se sami ve videích níže.

Krom grafiky však tvůrce Filip Victor sáhl také na chyby, které se za roky nahromadily v původní verzi Half-Life 2, a které samotné Valve neopravilo. Například pár pokažených skriptů či animací. A to stále ještě není vše, modifikace také přidává přes sto “vývojářských” komentářů, ve kterých známí členové komunity kolem her Half-Life (např. tvůrce série Freeman’s Mind Ross Scott) mluví nejen o designu, dopadu Half-Lifu na herní svět a pohledu hráčů na příběh.

 

Podrobnější informace můžete nalézt v oficiálně boržurce módu ZDE.

Stránka modifikace Half-Life 2: Update ve službě Steam

2 komentáře u „Modifikace Half-Life 2: Update“

  1. LoL chcem Half-life 2 vtedy som si hovoril že grafika mohla byť trochu lepšia ale teraz ? Teraz to už nemá chybu.
    :-D

Komentáře nejsou povoleny.