Dota 2 – Pr0vinky #3

provinky_banner_a1

Další týden (více než týden – pozn. SC) uběhl a jsou tu další zprávy z kompetitivní scény Doty 2!

 

Změny

EHOME

Před čtrnácti dny vzala organizace EHOME pod svá křídla nejlepší malajsijský tým, včele s hvězdným Mushi-. Bohužel hráči se po organizací ani neohřáli, jelikož organizace ohlásila propuštění této sekce z důvodu špatné komunikaci.

Americký tým NAR – North American Rejects, který před TI4 přešel pod Na´Vi.US je zpět. Tentokrát ve své druhé verzi. Dvojici Korok, Fogged doplní talentovaný USH, bLeek a MSS, který se po studijní pauze vrací opět na scénu.

Ukrajinský tým Natus Vincere opět bude měnit hráče. Tým, který vyhrál první International si prochází těžkým obdobím, za minulý rok se jim podařilo vyhrát pouze tři velké turnaje. Tato skutečnost vedla k nutným změnám po odchodu funn1ka, Puppeyho a Kurokyho odchází nyní i Goblak, který působil jako kapitán týmu.

 

Turnaje

cARnage

Tento týden byla oznámený český online turnaj cARnge o 30 000 Kč,  základní prizepool do turnaje vložil streamerský kanál ARstudio.

Dota 2 také bude mezi 12 hrami, které si na turnajích pod WCA rozdělí o celkový prizepool v hodnotě 15 milionů dolarů. Pro více informací sledujte pr0vinky.

 

Zdroje:
www.reddit.com/r/dota2
www.joindota.com
www.gosugamers.com